• Aftrap competitie MO20-1

    We vertrokken met 12 meiden naar Bergen op Zoom om daar onze allereerste wedstrijd met de MO20-1 te spelen. Het was erg warm waardoor er aanpassingen aan de speeltijden werden voorgesteld en gehanteerd.
    Vol goede moet begonnen we aan de wedstrijd. Fleur was deze wedstrijd de keeper en had gelijk al een aantal mooie reddingen. Het was zwaar voor de dames en we gingen de rust in met een 4-0 achterstand. Door het uitvallen van een tweetal speelsters, zowel bij ons als de tegenpartij, werd er gekozen om met 9 tegen 9 verder te gaan. Dit werkte uitstekend en vlak na rust kregen we een mooie kans die met een doelpunt, gemaakt door Sanne met een assist van Michelle, werd beloond. Uiteindelijk hebben we de wedstrijd met 5-1 verloren. Vol goede moed kijken we uit naar de wedstrijd van donderdag 14-9 tegen St. Luctor welke thuis gespeeld wordt.