Nieuw, Pubquiz vvPrinsenland

Na vele succesvolle edities in de kantine van DIVO is de jaarlijkse pubquiz al een tijd geleden verhuisd naar Restaurant Dintelmond. De editie van vorig jaar was de laatste op die locatie en wij zijn verheugd dat wij, in goed overleg met Rob en Karin van Restaurant Dintelmond en oud-organisatoren, de pubquiz ingaande 2023 in onze kantine mogen voortzetten; de pubquiz komt weer terug op Sportpark Molenkreek!

Wanneer: zaterdag 18 maart 2023
Waar: de kantine van vvPrinsenland
Hoe laat: vanaf 18:00uur inloop
Kosten: € 20 inschrijfgeld per team (max 6 personen per team)

Wij gaan natuurlijk proberen om de quiz en de hele avond weer net zo spannend, gezellig en feestelijk te organiseren als dat jullie gewend zijn. Een iets andere insteek en een iets andere aanpak en al doende leert men, we hopen dat een mooie traditie bij onze vereniging wordt voortgezet.
Met hulp en bijstand van het succes-team komt het vast helemaal goed!

Je hebt vorig jaar ook meegedaan aan de pubquiz met jouw team .
Graag bieden wij jou en jouw team de mogelijkheid om vervroegd in te tekenen voor deelname. Meld je voor 16 december aan en je bent gegarandeerd van een plekje: pubquiz@vvprinsenland.nl

We zien jullie aanmelding graag tegemoet!

namens vv Prinsenland
Lex Dubbelman