JO indeling 2019-2020

Hieronder de indeling voor JO 2019-2020. Voor de JO15 en de JO 7 zoeken we nog trainers of begeleiders. Als u zich hiervoor geroepen voelt kunt u een mailtje sturen naar communicatie@vvprinsenland.nl

JO 19-1, 1ste klas

1                Nick Kanters

2                Sem Hartogs

3                Visser, Martijn

4                Langbroek, Giovanni

5                Derksen, Sjoerd

6                Dubbelman, Declan

7                Iriks, Tijmen

8                Loonstijn, Tygo

9                Traets, Daan

10             Schippers, Bjorn

11             Visser, Sem de

12             Wit, Koen de

13             Meer, Aron van der

14             Blaay, Siem de

15             Bolluijt, Stan

16             Rowin Bolluijt

Trainers ; Joey Loonstijn en Rene v Zundert

JO 19-2, 4de klas

1                Mooij, Tim de

2                Bruijn, Serge de

3                Kleijn, Stefan

4                Est, Feije van

5                Oostdijk, Davey

6                Slokkers, Lester

7                Guiterrez-de Jongh, Milan

8                Vreede, Matijn de

9                Vrij, Gianni

10             Bolluijt, Lucas

11             Heijboer, Daniel

12             Aarts, Robin

13             Kengen, Rens

Trainers; Peter Slokkers en Sjors van Est

JO 17-1, 2de klas

1                Wit, Joost de

2                Kanters, Jim

3                Bart de wit

4                Langerak, Rik van

5                Kolmsberg, Mex

6                Plandsoen, Daan

7                Harmsen, Jens

8                Verweij, Sem

9                Hartogs, Maikel

10             Djerrel Bax

11             Tiemersma, Thomas

12             Helmons, Rik

13             Attal, Mohammed

14             Leeuw, Djustin

15             Christian Weijnen

16             Koens, Mylan

Trainers; Joeri Leest en Wilbert van Langerak

JO 15-1, 4de klas

1                Ali, Ahmed

2                Vreede, Ruben de

3                Jong, Jesse de

4                Pepijn Dubbeld

5                Letschert, Milan

6                Ali, Nawaaf

7                Braber, Borec den

8                Stam, Kyle

9                Vos, Thijmen

10             Deugd, Rody de

11             Frijters, Danny

12             Gunter, Tijn

13             Marnissy, Issam el

Trainer(s); nog vacant !!

JO 14-1, 4de klas

1                Bezooijen, Thijs van

2                Gannam, Omar

3                Verhagen, Geert

4                Est, Kay van

5                Pluijgers, Nick

6                Noordzij, Martijn

7                Kreij, Siebe de

8                Andeweg, Joris

9                Pietjouw, Steyn

10             Boef, Jelle den

11             Oers, Niels van

12             Nielen, Dylan van

13             Pietjouw, Sebastian

Trainers; Bert Dijksma en Ronald Pietjouw

JO 13-1, 4de klas

1                Chakdouh, Ahmad

2                Derks, Sem

3                Schoonrok, Jaimy

4                Ali, Naaif

5                Korteweg, Merlijn

6                Reijenga, Levy

7                Verbaan, Stijn

8                Helmons, Bart

9                Vogelaar, Jelle

10             Ayilara Koroma, Ridge

11             Ree, Jesse van der

12             Water, Thiemen van de

13             Chakdouh, Youssaf

Trainers; Piet Vogelaar en Henk Schoonrok

JO 12-1, 2de klas

1                Romsom, Sem

2                Boven, Finn van

3                Wessels, Luke

4                Jonker, Mike

5                Moerland, Max

6                Oosterwijk, Daan

7                Oosterwijk, Joep

8                Kort, Jander de

9                Wezel, Aron van

10             Saarloos, Yaro

Trainers; Arno van Wezel en Michel Jonker

JO 12-2, 4de klas

1                Boogaart, Djovanny van den

2                Sulkers, Jochem

3                Biefer, Nick

4                Derks, Max

5                Derks, Milan

6                Jaspers, Niels

7                Pietjouw, Luc

8                Ekelen, Denley van

9                Sloot, Nick van der

10             Abdul Mohamad

11             Szymon Symjek

12             Jong, Matthys de

Trainers; Arnoud Sulkers en Alex Pietjouw

JO 11-1, 2de klas

1                Almasjri, Abdul Munem

2                Bergman, Jaap

3                Elzerman, Marijn

4                Slings, Rein

5                Hoek, Jaimy van der

6                Timmers, Mik

7                Nielen, Liam van

8                Lepolder, Florian

9                Derksen, Daan

10             Troost, Mitchel

Trainers; Roel Timmers en Bryan Traets

JO 10-1, 2de klas

1                Lijzenga, Casper

2                Huijsmans, Lars

3                Huijsmans, Thijs

4                Frijters, Siebe

5                Dam, Martijn

6                Sulkers, Thijmen

7                Verhoeven, Ryan

8                Ridder, Joery de

9                Handstede, Karel

Trainers; Martin Handstede, Raymon Verhoeven, Mark Huijsmans

JO 10-2, 4de klas

1                Schutter, Kris de

2                Hippe Pilon

3                Gorissen, Bart

4                Wezel, Roan van

5                Bogert, Matthias

6                Botzen, Laurens

7                Botzen, Loukas

8                Huisman, Dion

9                Bierkens, Chris

Trainers; Werner Gorissen, Roland Bierkens

JO 9-1, 3de klas

1                Nieuwland, Jorn

2                Nood, Guus de

3                Ooijens, Rafe

4                Timmers, Sjors

5                Ruijzing, Jort

6                Snoo, Stijn de

7                Korten, Lars

Trainers; Patrick Nieuwland, Peter Korte

JO 8-1, 1ste klas

1                Naeije, Jake

2                Vos, Xavi de

3                Schutter, Jort de

4                Moerland, Mees

5                Huijsmans, Levi

6                Sulkers, Seb

7                Boven, Dex van

Trainers; Remi Sulkers, Emiel in het Veld

Spelers JO 7-1, 2 en 3 (indeling begin seizoen)

Luijkx, Pip

Bierkens, Niek

Vink, Jayden

Kwakernaat, Siem

Xavi Blaze

Bjorn Roodenburg

Phili Boogers

Visser, Levi de

Smits, Noud

Visser, MIlan de

Matthijssen, Alex

Van noorloos, Denzal

Hassan

Osama

Lucas Buik

Leone v Haastert

Senna Traets

Djy de Vos

Van grondelle, Dylan

Gommers, Chevy

Slokkers, Ethan

Kyano Bouwman

Trainers; Joao Kwakernaat, Boy Slokkers, vacant !!