Het 5e houdt de nul en wint 2e wedstrijd

Zaterdag 15 oktober mochten we aantreden thuis tegen Internos.
Wederom een nieuwe tegenstander waar voorheen niets van bekend was. Na 2 minuten was het al raak. Maikel den Ouden scoorde na een steekpass van Victor 1-0.
Een goed begin is het halve werk. Hierna volgde een half uur van hotseknotse voetbal met een paar kleine kansjes voor beide teams. Voor rust nam prinsenland een snelle hoekschap den Ouden kon Chris Bouwman bereiken die tikte de bal nog voor rust binnen, waardoor er met een 2-0 voorsprong gerust kon worden.

De 2e helft werd sterk gestart door het 5e elftal. Internos kwam niet aan voetballen toe en de kansen waren daardoor ook terecht voor prinsenland. Rick Nieuwland kon vanuit achteruit mee opkomen door de as van het veld en passeerde 4 man vlekkeloos. Op de rand van het zestienmetergebied kon hij een een-tweetje met den Ouden aangaan en kon vervolgens rustig binnen schuiven 3-0. In de slotfase maakte Maikel er nog 4-0 van na aangeven van Arno van Wezel.
Een zeer terechte overwinning een prima resultaat.

1-0 Maikel den Ouden (Victor Prent)
2-0 Chris Bouwman (Maikel den Ouden)
Rust
3-0 Rick Nieuwland ( Maikel den Ouden)
4-0 Maikel den Ouden (Arno van Wezel)